Son Dakika

Yıldızlılar Yıldız’da Buluştu

  Bu yıl ikincisi düzenlenen “Yıldızlılar Yıldız’da Buluşuyor ” şenliği Ramazan Bayramının 3. günü, 6 Haziran 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

  Yıldız Belediyesi Başkanlığı, İstanbul, Sivas, Tokat ve İzmir Yıldız Derneklerinin birlikte organize ettiği şenlik, MHP Sivas Millet Vekili Ahmet Özyürek, Sivas Belediye Başkan vekili Turan Topgül, Belde Başkanlarımızdan Ömer Çakmak, siyasi parti temsilcileri, komşu köylerin İstanbul ve Sivas dernek başkanları, MERDER Başkanı Mehmet Bediroğlu, çevre köy ve mahalle muhtarının yer aldığı yoğun bir katılım eşliğinde birlik ve beraberlikle gerçekleştirildi.

  Yıldızlılar Yıldız’da Buluşuyor şenliği kapsamında geleneksel ata sporumuz güreş yarışmaları yapılarak, dereceye girenlere madalyalar verildi.

  SRT tarafından çekimleri yapılan şenlik sonunda gerçekleştirilen ağa seçiminde, Yıldız Beldemizde ve Sivas’ta çeşitli alanlarda faaliyet yürüten AKYILDIZ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gazi Akkaya şenlik ağası oldu.

  Bu güzel birlikteliği sağlayan, emeği geçen yöneticilere, başta Belediye Başkanımız Mustafa Öztürk ve Belediye çalışanlarına, Sivas, Tokat, İstanbul ve İzmir Dernek yöneticilerine, belde halkımıza muhtarlara, uzaktan yakından gelerek şenlikte katılan herkese teşekkür eder, saygılar sunarız.


  Yıldız Beldesi Sosyal Paylaşım Platformu
  http://www.yildizbeldesi.com
  http://www.yildizdagi.com
  https://www.facebook.com/yildizbeldesisivas

   Hakkında admin

   İlginizi Çekebilir

   Yıldız Belediyesi Yeni Sosyal Tesisi ve Oteli Hizmete Başladı

   Share Tweet Yıldız Belediyesi belde girişinde atıl durumda bulunan öğretmen evini yenilenerek otel ve sosyal …

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Yıldız Beldesi * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.